[PL] [EN]
Wybierz miasto:
0
 
lokalizacje
tablic
reklamowych
0%
mieszkańców
miasta
0 tys.
 
odbiorców
0 mln
spojrzeń
miesięcznie

Ostatnie realizacje

Co to jest LIFTBOARDS?

Reklama zewnętrzna jaką jest Liftboards, towarzyszy setkom tysięcy Polaków podczas podróży windą. We Wrocławiu nasze tablice można spotkać w 4 lokalizacjach: Popowice, Na ostatnim Groszu, Gądów Mały oraz Psie Pole. Reklama w windach to 381 tablic, które każdego dnia ogląda około 63 000 mieszkańców Wrocławia.

Reklama w windach zwiększy rozpoznawalność Twojej marki, a także zbuduje popularność i zaufanie wśród Twoich docelowych klientów.

Zasięg i oglądalność

Bez znaczenia jest to, czy jesteś przedsiębiorcą, czy pracujesz w dziale marketingu, zapewne poszukujesz reklamy, która dotarłaby do jak największej liczby odbiorców i przyniosła oczekiwane efekty.

We Wrocławiu, nasze reklamy każdego dnia ogląda około 63 000 mieszkańców podczas jazdy windą. W tym miejscu warto wspomnieć, że oglądalność zwiększa się, gdy weźmiemy pod uwagę gości, turystów, pracowników firm, dostawców itd.

W odróżnieniu od innych nośników, tablice Liftboards są oglądane przez odbiorcę codziennie - często nawet kilkakrotnie.

Efekty

Wiele można by mówić o sposobach reklamowania się i zasięgu, jednak „na koniec dnia” najprawdopodobniej najważniejsze dla Ciebie będą EFEKTY.

Zapewne zależy Ci na podniesieniu słupka sprzedaży, zwiększeniu zysków i rozpoznawalności Twojej fimy. Sprawdź, dlaczego Liftboards to dobre rozwiązanie:

Porównanie

Reklama w windach na terenie Wrocławia to już około  381 nośników reklamowych w świetnych lokalizacjach - Popowice (112 tablic), Na Ostatnim Groszu (56 tablic), Psie Pole (53 tablice), Gądów Mały (160 tablic).

Co wyróżnia nasze tablice reklamowe od innych form promocji? Przykładem mogą byc popularne ulotki, które w większości przypadków trafiają nieprzeczytane do kosza na śmieci. Reklama w windach w odróżnieniu od tradycyjnych ulotek nie wymaga kolportażu i nie zostanie wyrzucona. Powierzchnie reklamowe Liftboards we Wrocławiu docierają do 63 000 potencjalnych klientów miesięcznie.

Skuteczność ulotek ocenia się na 5% - z tej ciężkiej paczki 5 000 świstków papieru, tylko około 100 zostanie świadomie przeczytana przez odbiorców. Dolicz do tego koszty kolportażu, a zobaczysz, że swoje pieniądze tak naprawdę dosłownie wyrzuciłeś w błoto, gdyż reszta ulotek będzie zalegać na chodnikach, śmietnikach, lub klatkach schodowych, deptana przez przypadkowych przechodniów – my nazywamy taką sytuację antyreklamą.

Wychodzimy z założenia, iż jeśli nie za pierwszym to za drugim, trzecim, dziesiątym, pięćdziesiątym albo setnym razem – Twoja reklama zostanie przeczytana, informacja zostanie przekazana, a sama firma świadomie, lub nieświadomie po raz kolejny skojarzona z tym właśnie typem usług/produktów. Nie marnujesz przy tym kilkudziesięciu kilogramów papieru, nie musisz wciąż rozmyślać czy Twoi kolporterzy aby na pewno przykładają się do swojej pracy.

Zainteresowany?

Jeżeli chcesz umieścić swoją reklamę na naszych tablicach spotkaj się z naszym przedstawicielem lub porozmawiaj, aby omówić szczegóły  - w tym celu przejdź do działu Kontakt